CRE Property

O nieruchomościach komercyjnych wiedzą wszystko. To grupa doświadczonych ekspertów nieruchomości komercyjnych. Specjalizują się w komercjalizacji, zarządzaniu oraz sprzedaży obiektów przynoszących dochód. Dla usprawnienia ich pracy zbudowaliśmy dedykowane rozwiązanie oparte na naszym autorskim systemie CMS.
CRE Property Banner
CRE Property Logo
CRE Property wizytówki
CRE Property widok na telefon
Prace zaczęliśmy od zaprojektowania logotypu które będzie zarazem eleganckie i nawiązywało do branży nieruchomości. Kolejnymi zadaniami było stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej wraz z dokumentacją CI. Narzędzie ułatwiające obsługę zapytań klientów to strona internetowa z usługami i ofertami sprzedaży i najmu nieruchomości.
CRE Property widok na desktopie
CRE Property widok na desktopie
Dynamiczny formularz kontaktowy pozwala uzyskać sprecyzowane informacje od klientów. Zaawansowana wyszukiwarka i lokalizator ofert na mapie zapewnia klientom łatwe wyszukanie i dopasowanie ofert do ich potrzeb. System CMS to podstawowe narzędzie doradcy klienta przy budowaniu ofert. Do dziś dostarczamy firmie produkty graficzne i rozwijamy platformę cre-property.pl
CRE Property broszura informacyjna
CRE Property broszura informacyjna
Firma postawiła na nowe media. Wideo blog pozwala użytkownikowi zapoznać się z obiektami dzięki wideo prezentacji. Cała produkcja została przygotowana przez zespół Draft Interactive.
 
Przejdź do filmów