Maszynosfera

Najlepsi specjaliści w dziedzinie maszyn do szycia w Polsce. Największy salon sprzedaży w Polsce. Zasięg internetowy na trzech sklepach internetowych, Allegro i Ceneo.
Maszynosfera banner
Maszynosfera logo
Maszynosfera widok na telefonie
Dla klienta wykonaliśmy trzy sklepy internetowe oparte na systemie Cs-Cart Ultimate. Projekt UX i graficzny oparliśmy na wieloletnim doświadczeniu fachowców z branży sprzedaży maszyn do szycia. System wspomaga wymiana danych z system magazynowym Sage Symfonia. Sam sklep zmodyfikowany o powiązane produkty, funkcje maszyn i pasujące wyposażenie które łatwo zarządzać i prezentować na karcie produktu. Do tego duże modyfikacje SEO pod branżę maszyn do szycia.
Maszynosfera widok na desktopie

Janome

Założona w 1921 roku japońska firma Janome jest synonimem najwyższej jakości i świetnej wydajności w dziedzinie maszyn do szycia i hafciarek. Właściciel marek Juno i Elna. Dla polskiego dystrybutora zbudowaliśmy strony internetowe prezentujące pełną ofertę i szczegółową specyfikację maszyn do szycia oraz wszystkich akcesoriów do nich dedykowanych. Strony oparte na systemie Cs-Cart Ultimate w trybie katalogowym. Pozwala to na prezentowanie pełnej oferty produktów ale bez możliwości zakupów. Za to odwiedzający jest kierowany do najbliższego punktu sprzedaży detalicznej w jego regionie. Do tego wykonaliśmy mapę z listą partnerów i zakresem oferty towarowej. Kolejnym etapem współpracy to utrzymanie stron w najlepszej kondycji i ciągłe ulepszanie systemu.
Na potrzeby marketingowe wykonaliśmy cykl filmów produktowych przedstawiających podział maszyn Janome i szczegółowy opis grup produktowych, poszczególnej maszyny i ich zastosowanie. Materiał prezentowany jest na kartach produktów i na kanale Youtube.
 
Przejdź do filmów