Szkolenia weterynaryjne Redline

Strona internetowa przez którą dokonuje się rejestracji na szkolenia dla weterynarzy. System pozwala na publikowanie aktualnej listy szkoleń na które uczestnicy mogą dokonywać rejestracji. Strona oparta jest o autorski Draft CMS, dzięki któremu administrator łatwością może zarządzać treścią, dodawać nowe szkolenia i aktualizować galerię z odbytych spotkań.
Redline szkolenia banner
Redline szkolenia Logo
Redline szkolenia widok na tablecie
Na potrzeby strony przygotowaliśmy logo firmy, projekt graficzny strony i szablon materiałów szkoleniowych. Dla ułatwienia pracy administratora, dodaliśmy funkcję automatycznego zamykania wydarzenia po upływie jego terminu rozpoczęcia. Dzięki temu zachowany jest porządek u ład n a stronie. Widget z aktualnymi szkoleniami na stronie głównej wzbogaca funkcjonalność strony. Klient korzysta z naszych usług przygotowania materiałów do druku jak i samego druku.
Redline szkolenia wizytówki
Redline szkolenia seminarium poster
Wideo materiały szkoleniowe, prezentowane podczas kursów przygotowaliśmy wraz ze specjalistami weterynarii. Zapis badań, zabiegów i operacji uchwyciły nasze kamery, a całość została zmontowana w profesjonalne wytyczne dla przyszłych lekarzy weterynarii.
 
Przejdź do filmów