Ultramaszyna

Jedna z lepiej rozpoznawanych marek w Polsce zajmująca się sprzedażą szerokiego asortymentu wyposażenia domowych i przemysłowych pracowni krawieckich. Firma poza sprzedażą produktów posiada certyfikowane placówki szkolenia ustawicznego. Firma prowadzi szkolenia stacjonarne i online.
ultramaszyna banner
ultramaszyna logo
ultramaszyna widok na desktopie
Sklep Ultramaszyna tworzą doświadczeni ludzie wiedzący czego oczekują ich klienci. Razem z klientem opracowaliśmy makiety UX na których zaplanowaliśmy skuteczny przekaz informacji i intuicyjną nawigację. Projekt graficzny budowany był z wielka dbałością o detale, a wersja mobilna umożliwiała przyjemne przeglądanie treści i udział w szkoleniach.
ultramaszyna widok na telefony
Sklep oparty na systemie Cs-Cart Ultimate wyposażony w ogromną ilość modułów i dedykowanych rozwiązań które zapewniają automatyzację procesów. Zautomatyzowane procesy to, obsługa zamówień przez integrację z firmami kurierskimi, wystawianie dokumentów sprzedaży, dostęp do szkoleń online, obsługa rejestracji, komunikacja mailowa i sms z klientem, raportowanie i generowanie certyfikatów, system subskrypcji.
ultramaszyna widok na desktopie
Eveselection.pl to kolejny sklep należący do firmy Ultra który w swojej ofercie posiada tkaniny i dodatki krawiecki. Dzięki funkcji współdzielenia produktów która jest wbudowanej w wersję Cs-Cart Ultimate administrator sklepu ma ułatwione zadanie w zarządzaniu produktami i wspólnym magazynem. Aktualizację i dodawanie nowych produktów wykonuje tylko raz.